LG 55NANO86
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO86
Neohodnoceno
lg-55nano86
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091198815
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
HDMI 2.0a: 2
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 80 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1233x716x44,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1233x781x264 mm