LG 55NANO803PA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • Dolby Vision IQ
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO803PA
Neohodnoceno
lg-55nano80
Akce
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Procesor: α5 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
CI+ slot: 1
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 80 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x152 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1233x716x44,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1233x781x257 mm