LG 55NANO76
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace
  • FILMMAKER mode
  • Nano color a Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO76
EAN: 8806091623386
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
HFR (High Frame Rates): NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 84 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360 x 810 x 207 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1235 x 715 x 58,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1235 x 788 x 260 mm