LG 55NANO75P
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO75P
Neohodnoceno
lg-55nano75
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091462077
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 95 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x162 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1235x715x58,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1235x774x232 mm