LG 55NANO756QC
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • Magický ovladač v balení
  • FILMMAKER mode
  • Nano color a Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO756QC
Neohodnoceno
Proměňte svůj domov v centrum neodolatelné zábavy
Pohodlí navržené přímo pro vás
Nekonečný svět zábavy na dosah
Ponořte se naplno do světa her
Výjimečný zvukový zážitek
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806084734488
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: NE
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 3
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W