LG 55LX1Q3LA
Neohodnoceno
    • Lifestyle TV - OLED
    • 4K rozlišení (ULTRA HD)
    • Dokonalá černá a nekonečný kontrast
    • Procesor α9 Gen5
    • webOS SMART TV + HbbTV
    • Propojení s mobilem
Položka byla vyprodána…
LG 55LX1Q3LA
EAN: 8806091841032
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1420 x 880 x 228 mm