LG 50UP7700
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 50" (126 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 50UP7700
Neohodnoceno
lg-50up7700
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091218650
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 50" 126cm
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 141 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW240 / 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1215x775x152 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1121x651x57,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1121x713x231 mm