LG 50QNED80T6A
- Úhlopříčka: 50" (126 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 4K Gen7 AI
- QNED color
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
QNED: Technologie, která mění pravidla hry
Objevte výjimečný obraz s nejnovější technologií LG QNED. Díky pokročilé čipové sadě a sofistikovaným zónám stmívání získáte dechberoucí hloubku a preciznost, které probudí každý pixel k životu.

Ohromující inteligence, která posouvá hranice

Procesor alpha 5 4K Gen7 AI
QNED přináší revoluční inovace, které posouvají kvalitu obrazu na další úroveň. S pokročilými technologiemi a precizním zpracováním si vychutnáte své oblíbené pořady v živých barvách a s dokonale ostrým obrazem, který vás naprosto pohltí.

AI optimalizace zvuku pro dokonalý poslechový zážitek
Zvukový systém s inteligentní technologií automaticky analyzuje uspořádání vaší místnosti a vaši polohu, aby vytvořil dokonale přizpůsobenou zvukovou atmosféru šitou na míru akustice vašeho prostoru.

Chytrá technologie pro jasný obraz v každém světle
Automatická regulace jasu zajistí ostrý a jasný obraz ve dne i v noci.

AI Sound Pro
Ovládněte každý detail zvuku.

Zvuk, který oživí váš prostor s neuvěřitelnou realističností
Zažijte každý detail – virtuální prostorový zvuk 9.1.2 obohatí váš prostor bohatým a detailním zvukem v nejvyšší kvalitě.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
Využijte plný potenciál svého zařízení díky 4 aktualizacím webOS během 5 let.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Upravte si televizní zážitek na míru díky funkcím Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Působivé rozměry, které vás zavedou přímo do středu dění
Ponořte se do světa zábavy v životní velikosti. S ultra velkým displejem získáte neuvěřitelně jasný a detailní obraz při každé aktivitě.

* Gallery Design naleznete u modelů QNED99 a QNED91.
** Modely QNED99, QNED91, QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
*** Použité modely se mohou v jednotlivých regionech lišit.
Dimming Pro
Ponořte se do fascinující hloubky a detailů. Pokročilá technologie lokálního stmívání zajišťuje jasné zobrazení i těch nejjemnějších detailů a věrný obraz díky přesnému řízení stmívatelných oblastí na celé obrazovce.
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi Advanced Local Dimming a Dimming Pro.
QNED přináší barvy, které vás uchvátí
Ponořte se do barev, které jsou tak živé a intenzivní, že překonávají skutečnost.

* Modely QNED89, QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny technologií QNED Color.
** Objem gamutu Display Color Gamut Volume (CGV) je stejný nebo vyšší než CGV barevného prostoru DCI-P3, jak je nezávisle certifikováno organizací Intertek.
Super tenký design
Elegantní design, který perfektně ladí s vaším interiérem. Díky ultra tenké konstrukci obrazovka snadno zapadne do vašeho prostoru a přirozeně se přizpůsobí každé stěně.
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 mají tenký Super Slim Design.
** Modely QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
*** Použité modely se mohou v jednotlivých regionech lišit.
Vynikající Soundbar pro perfektní zvukový zážitek s LG QNED AI
Dokonalý zvuk, který je skrytý v detailu. S držákem Synergy Bracket snadno připojíte kompatibilní soundbar S70TY, který dokonale doplní vaši QNED TV pro prvotřídní zvukový zážitek.

*Soundbar lze zakoupit samostatně.
**Držák Synergy Bracket se dodává s centrálním stojanem nebo postranními nožičkami, které se mohou lišit v závislosti na zemi/výrobku.

Ovládání, které máte vždy na dosah ruky
Díky rozhraní WOW na televizoru LG máte snadný přístup k ovládání soundbaru, včetně režimů, profilů a dalších užitečných funkcí.

*Soundbar lze zakoupit samostatně. Ovládání režimu soundbaru se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
**** TV kompatibilní s WOW Interface: QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a QNED80.
***** TV kompatibilní s WOW Orchestra: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
****** Televizory kompatibilní s WOWCAST: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
******* Modely QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 s úhlopříčkou 80" a vyšší lze kombinovat s modely S90TY, S90TR a S70.
Režim FILMMAKER Mode
Režim FILMMAKER Mode přináší filmy v jejich nejautentičtější podobě, přesně podle vize tvůrců.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Přeneste si kino přímo do obýváku a užijte si dokonalý zážitek
Užijte si kino přímo doma. S technologií HDR10 Pro získáte obraz s přesnými barvami a kontrastem podle tvůrčí vize.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Ponořte se do akce jako nikdy předtím
Pohlcující hraní s HGiG je díky ALLM plynulé i při vysoké rychlosti, zatímco eARC zajistí vynikající zvuk.

* QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi GeForce NOW, Game Dashboard & Optimizer, ALLM, eARC a HGiG.
** VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.
*** HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
**** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládání na dosah ruky, vždy tam, kde ho potřebujete
Pokračujte s Game Optimizer a Game Dashboard pro optimální herní výkon.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Hry, které máte rádi, vždy na dosah
Mějte tisíce her po ruce. Streamujte cloudové hry okamžitě, bez potřeby stahování nebo čekání na aktualizace.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Zažijte revoluci s pomocí AI
Vyberte si udržitelnou budoucnost díky lehkým bio obalům a globálním ekologickým standardům.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091951496 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 4K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 50" 126cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR24) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 200x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 215 x 775 x 152 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 123 x 652 x 29,7 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 123 x 720 x 257 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 13/16,4 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.