LG 50QNED77R - Rozbaleno
- Úhlopříčka: 50" (126 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 4K Gen6 AI
- QNED color
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Rozzářený QNED
Zažijte barvy jako z jiného světa díky technologii QNED Color, která kombinuje Quantum Dot a NanoCell.

Intenzivní barvy
LG QNED využívá pokročilou technologii lokálního stmívání, která je podpořena algoritmy hlubokého učení. Tato technologie zajišťuje ostřejší, přirozenější obraz a zároveň minimalizuje halo efekt pro dokonalý vizuální zážitek.

* QNED85/80(86") je vybaven technologií Precision Dimming.
* QNED80/77/75 je vybaven funkcí Dimming Pro.
* Snímky jsou simulovány pro lepší pochopení funkce.
Procesor α5 4K Gen6 AI
Procesor α5 4K Gen6 AI zajišťuje dynamický zážitek ze sledování, který se dokonale přizpůsobí vašim preferencím.

* QNED85/80 je vybaven procesorem α7 4K Gen6. AI
** QNED77/75 je vybaven procesorem α5 4K Gen6. AI
Obrazovka větší než kdy dříve
Pozvedněte svůj divácký zážitek na novou úroveň díky živým barvám na ohromující velké obrazovce QNED.

* Snímky jsou simulované
**QNED85/80/77/75 je vybaven virtuálním prostorovým 5.1.2 up-mixem.
Zažijte kompletní zábavu s vynikajícím zvukem
Dokonalý pár pro vynikající zábavu. LG Soundbary jsou navrženy tak, aby perfektně spolupracovaly s LG TV a poskytovaly nezapomenutelný zážitek.

* Dostupnost funkce sdílení zvukového režimu TV se může u jednotlivých modelů TV lišit.
* Verze procesoru TV AI se liší podle modelu televizoru.
* Ovládání režimu soundbaru se může u jednotlivých modelů soundbarů lišit.
* Používání dálkového ovladače televizoru LG je omezeno pouze na určité funkce.
Flexibilní nastavení podle vašich potřeb
Po připojení k LG TV soundbar automaticky přepíná režimy a nabízí další zvuková nastavení, která můžete ovládat jak přes soundbar, tak i televizor.

* Tuto funkci podporují pouze TV modely 2023. Podpora se liší podle modelu.
* Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
Chytré funkce přizpůsobené vám
Vylepšete svůj televizní zážitek s personalizovanými upozorněními, doporučeními a dalšími funkcemi. Inteligentní funkce, jako All New Home, zajistí rychlejší a intuitivní prohlížení.

* Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
* Pro služby OTT jsou nutná samostatná předplatná.
* V závislosti na regionu a síťovém připojení se může zobrazovat redukovaný nebo omezený obsah.
* Lze vytvořit neomezený počet profilů, na domovské obrazovce se však zobrazí pouze 10 profilů.
Váš osobní průvodce obsahem
Získejte personalizovaná doporučení. AI Concierge na základě vaší historie vyhledávání a hlasového rozpoznávání navrhne související nebo trendová klíčová slova, abyste objevili více obsahu, který vás zajímá.

* Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu a řadě.
* „Nabídku klíčových slov“ lze poskytnout pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
Doma jako v kině
Zažijte kinematografický zážitek přímo z obýváku s televizorem LG QNED.

Perfektně vyladěný obraz pro dokonalý zážitek
HDR10 Pro využívá dynamické mapování tónů, které automaticky vylepšuje kontrast a jasnost každého snímku pro optimální vizuální zážitek.

* Snímky jsou simulovány pro lepší pochopení funkce.
* Konvenční označuje televizory LG UHD TV bez technologie NanoCell.
Nekonečno zábavy na dosah ruky
Snadno přistupujte k obsahu z předních streamovacích platforem přímo na LG QNED.

* Je vyžadováno předplatné streamovací služby Netflix.
* Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
* Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
* Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
* Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených subjektů. Členství ve službě Amazon Prime a/nebo poplatky za službu Prime Video je zpoplatněné. Podrobnosti najdete na primevideo.com/terms.
* Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Odemkněte herní dokonalost
Vylepšete svou herní sestavu o špičkový televizor, navržený pro perfektní zážitek z hraní her nové generace.

*Dostupnost aktualizací softwaru se může lišit v závislosti na modelu a regionu.
*Položky v nabídce Game Optimizer se mohou lišit podle série.
*„Herní panel“ se aktivuje pouze tehdy, když je „Optimalizátor hry“ i „Herní ovládací panel“ zapnuto
* Konvenční označuje televizory LG UHD TV bez technologie NanoCell.
* Snímky jsou simulovány pro lepší pochopení funkce.
Špičkový herní výkon
Technologie AMD FreeSync Premium zlepšuje váš herní zážitek snižováním zasekávání a trhání obrazu.

* Snímky jsou simulovány pro lepší pochopení funkce.
Cloud Gaming
Obohaťte svůj herní zážitek s LG QNED, který vám díky GeForce NOW nabízí širokou škálu nových her.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Obaly, které mění vše
Nový obal LG QNED využívá jednobarevný tisk a recyklovatelnou krabici pro ekologičtější řešení.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806096182512 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | E |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 4K Gen6 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 50" 126cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR23) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 200x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1215x775x152 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1120x653x49,2 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1120x718x257 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 14/17,1 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.