LG 50NANO86
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 50" (126 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • VA display
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 50NANO86
Neohodnoceno
lg-50nano86
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091198860
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 50" 126cm
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
HDMI 2.0a: 2
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 67 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1215x810x187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1120x635x49,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1120x718x264 mm