LG 43UQ76903LE
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace AI
  • HDR 10 pro
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení MR22GA
Položka byla vyprodána…
LG 43UQ76903LE
EAN: 8806091393593
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Bílá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: MR22GA
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW240B/200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1060x660x152 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 973x572x85 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 973x623x216 mm