LG 43UQ7690
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • Direct LED podsvícení
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení (AN-MR21)
Položka byla vyprodána…
LG 43UQ7690
EAN: 8806091393593
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Bílá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 54 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW240B / 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1060x660x152 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 973x572x85,0 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 973x623x216 mm