LG 43UP7700
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • VA display
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 43UP7700
Neohodnoceno
lg-43up7700
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091218681
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 141 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW240 / 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1055x660x142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 967x564x57,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 967x622x216 mm