LG 43QNED86A6C
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α8 4K AI Gen2
  • QNED evo Mini LED
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • WOW Orchestra
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
LG 43QNED86A6C
Neohodnoceno
43QNED86
Akce
LG 43QNED86A6C – 43" QNED evo 4K Smart TV
Revoluční dynamika barev QNED
*Velikost MiniLED vychází z interních standardů LG.
Nový výkonný procesor α s umělou inteligencí – výsledek deseti let inovací
Klíčové vlastnosti:
  • Zcela nové dynamické QNED barvy
  • Procesor α8 AI 4K Gen2 – optimalizace obrazu i zvuku v reálném čase
  • Filmmaker Mode™, Dolby Digital pro maximálně autentický filmový i zvukový zážitek
  • Nativní 50/60 Hz – VRR, AMD FreeSync Premium a HGiG – ideální i pro herní nadšence
  • Nejnovější systém webOS Smart TV – Re:New program - aktuální systém po dobu 5 let
  • Obrazovka s tenkým profilem a středovým podstavcem – hodí se do každého interiéru
Výkonný procesor α8 AI 4K Gen2
Plynulé hraní a špičkový obraz
Inteligentní funkce a konektivita
*Nové tlačítko AI, hlasové ovládání a funkce přetahování na dálkovém ovladači AI Magic Remote
Elegantní design a snadná instalace
Díky super tenkému provedení a středovému podstavci se televizor hodí do každého interiéru. Podporuje také montáž na stěnu s VESA standardem 200 × 200 mm.
Technické specifikace:
Vlastnost
Hodnota
Úhlopříčka
43" (108 cm)
Rozlišení
4K UHD (3840 x 2160)
Typ panelu
Dynamic QNED evo Mini LED
Obnovovací frekvence
50/60 Hz
HDR
Dolby Vision, HDR10 PRO, HLG PRO
Herní technologie
FreeSync Premium, VRR, ALLM, HGiG
Zvukový výkon
20 W (2.0 kanály)
Systém
webOS Smart TV
HDMI
4× HDMI 2.1
Montáž na stěnu
Ano (VESA 200×200)
Energetická třída
Držák Synergy Bracket – stylové spojení zvuku a designu
*Synergy Bracket lze používat s televizory QNED85/86/87 s úhlopříčkou 86/75/65/55/50″.
*Soundbar lze zakoupit samostatně.
*Všechny výše uvedené snímky jsou simulované.
*Dostupnost služby se liší podle regionu a země.
*Personalizované služby se mohou lišit v závislosti na zásadách aplikace třetí strany.
Kategorie: QNED TV
EAN: 8806096385265
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2025
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α8 4K AI Gen2
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR25)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 055 x 660 x 142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 968 x 565 x 29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 968 x 635 x 257 mm