LG 43QNED70A6A
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4K AI Gen8
  • QNED color
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED podsvícení
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS Smart TV - Re:New program
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
43" 50" 55" 65"
Položka byla vyprodána…
LG 43QNED70A6A
Neohodnoceno
LG 43QNED70A6A – 43" QNED AI QNED80 4K Smart TV 2025
Revoluční barevná technologie QNED pro ještě živější a přesnější obraz
Výkonný procesor α7 AI Gen8 – ostřejší a hlubší 4K obraz díky inteligentnímu zpracování
Klíčové vlastnosti:
  • Zcela nové dynamické QNED barvy
  • Procesor α7 AI 4K Gen8 – rychlejší zpracování obrazu a výrazné zlepšení výkonu
  • Filmmaker Mode™, Dolby Digital pro maximálně autentický filmový i zvukový zážitek
  • Nativní 50/60 Hz (VRR až 60 Hz), ALLM a HGiG – pro nadšené hráče
  • Nejnovější systém webOS Smart TV – Re:New program - aktuální systém po dobu 5 let
  • Super tenký design – hodí se do každého moderního interiéru
4K Super Upscaling – vylepšené detaily i u starších formátů
* Kvalita obrazu převzorkovaného obsahu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.
Advanced Local Dimming – precizní řízení jasu pro dokonale vykreslené detaily
* Srovnávací snímky jsou simulované pouze pro ilustrační účely.
Chytré funkce a snadné propojení s vaší domácností díky webOS 25
*Nové tlačítko AI, hlasové ovládání a funkce přetahování na dálkovém ovladači AI Magic Remote
Ultra velká obrazovka LG – maximální zážitek z filmů, sportu i her
* QNED80 se dodává s maximální úhlopříčkou 86″ a úhlopříčka se může lišit v závislosti na regionu.
Plynulé a rychlé hraní díky podpoře VRR
Technické specifikace:
Vlastnost
Hodnota
Úhlopříčka
65" (164 cm)
Rozlišení
4K UHD (3840 x 2160)
Rozšířený rozsah barev
Dynamické barvy QNED Color
Obnovovací frekvence
50/60 Hz
HDR
Dolby Vision, HDR10 PRO, HLG PRO
Herní technologie
Game Dashboard, VRR, ALLM, HGiG
Zvukový výkon
20 W (2.0 kanály)
Systém
webOS Smart TV
HDMI
4× HDMI 2.1
Montáž na stěnu
Ano (VESA 200×200)
Energetická třída
Držák Synergy Bracket – stylové spojení zvuku a designu
*Synergy Bracket lze používat s televizory QNED85/86/87 s úhlopříčkou 86/75/65/55/50″.
*Soundbar lze zakoupit samostatně.
*Všechny výše uvedené snímky jsou simulované.
*Dostupnost služby se liší podle regionu a země.
*Personalizované služby se mohou lišit v závislosti na zásadách aplikace třetí strany.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096456743
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2025
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α7 4K AI Gen8
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR25)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1055 x 660 x 142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 968 x 608 x 142 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 968 x 660 x 188 mm