LG 43NANO82T6B
- Úhlopříčka: 43" (108 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 AI 4K Gen7
- FILMMAKER mode
- Nano color a Direct LED
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Zažijte čistou podstatu barev
Objevte svět živých barev a dokonalé čistoty s technologií LG NanoCell.

Reálný jas přináší ostřejší a živější obraz
Ponořte se do světa 4K, kde živé barvy a ostrá čistota vytvářejí ohromující vizuální zážitek.
Zažijte vylepšenou zábavu, která vás ohromí od základu
Procesor Smart alpha 5 AI 4K Gen7 automaticky optimalizuje zvuk a jas pro dokonalý zážitek.

Zvuk přizpůsobený vašemu prostoru
Akustické ladění AI přizpůsobí zvuk vašemu prostoru. Systém rozpozná uspořádání místnosti a vaši pozici, čímž vytvoří zvukovou kopuli dokonale laděnou pro její akustiku.

Inteligence, která vyniká za každého osvětlení
Funkce automatické regulace jasu přizpůsobí obraz aktuálním světelným podmínkám, ať už ve dne nebo v noci, a zajišťuje tak vždy ostrý a jasný obraz.

AI Sound Pro
Vychutnejte si každý detail zvuku.

Zvuk, který přetvoří váš prostor na kino
Zažijte každý detail zvuku s virtuálním prostorovým systémem 9.1.2, který naplní váš prostor bohatým, filmovým zvukem.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
Zůstaňte na vrcholu s 4 aktualizacemi systému webOS v průběhu 5 let, které vám přinesou nejnovější technologie.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Televize, která se přizpůsobí vám – využijte funkce Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty pro dokonalý zážitek.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Obrazovka, která vás pohltí
Nadstandardní zážitky s obrovským displejem, který díky vynikajícímu jasu a měřítku promění každou zábavu v nezapomenutelný zážitek.

Uživatelské rozhraní WOW

*Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar Mode Control se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
****NANO80 je kompatibilní s rozhraním WOW Interface.
Režim FILMMAKER Mode
Sledujte filmy tak, jak je režiséři zamýšleli. Režim FILMMAKER Mode zajišťuje autentický střih a přesné nastavení pro dokonalý zážitek.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Zažijte filmové kouzlo přímo u vás doma
Přineste atmosféru kinosálu domů. Technologie HDR10 Pro zajišťuje výjimečné barvy a kontrast, které každý film přivedou k životu s neuvěřitelnou přesností.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Výkonné hraní, které vás pohltí do akce
Hraní na nové úrovni: HGiG a ALLM zaručují plynulý zážitek, zatímco eARC poskytuje vynikající zvuk.

*HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládací prvky vždy po ruce
Využívejte Game Optimizer a Game Dashboard pro vylepšení herního zážitku.

*Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
**Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Pohodlný přístup ke všem vašim oblíbeným hrám

*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
**Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
***Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid..
Udržitelnost s LG NanoCell AI – objevte vizi budoucnosti
Podpořte planetu výběrem produktů s lehkými bio obaly a mezinárodními certifikáty udržitelnosti.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806096030042 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α5 4K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 43" 108cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR24) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 200x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 055 x 660 x 142 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 967 x 564 x 57,7 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 967 x 620 x 200 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 9,2 / 11 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.