LG 43NANO763QA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace
  • FILMMAKER mode
  • Nano color a Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 43NANO763QA
EAN: 8806091623416
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color
HFR (High Frame Rates): NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW240B / 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1075 x 660 x 187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 967 x 564 x 57,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 967 x 629 x 249 mm