LG 43NANO756QC
- Úhlopříčka: 43" (108 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 5.generace
- FILMMAKER mode
- Nano color a Direct LED
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Proměňte svůj domov v centrum neodolatelné zábavy
Dopřejte si úžasný vizuální zážitek s LED televizí LG 43NANO756QC. Díky technologii LG NanoCell a procesoru α5 4KGen5 si vychutnáte živé barvy, ostré detaily a širokou barevnou škálu. Filmmaker mode vás přenese přímo do kina – přímo z pohodlí vašeho domova.

Pohodlí navržené přímo pro vás
LED televize LG NanoCell s technologií LG AI ThinQ přináší pohodlné hlasové ovládání přes Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit. Umožňuje snadné vyhledávání, ovládání aplikací a sdílení obsahu z Apple zařízení díky AirPlay 2. Televize se přizpůsobuje vašim preferencím pro rychlou a přesnou reakci.

Nekonečný svět zábavy na dosah
Operační systém webOS Smart TV na televizi LG 43NANO756QC nabízí snadný přístup k hlavním streamovacím službám jako Netflix, Disney+, YouTube nebo Prime Video. Užijte si neomezený obsah, včetně seriálů, filmů, dokumentů a hudby, přesně podle vašich zájmů.

Ponořte se naplno do světa her
Televize LG NanoCell podporuje cloudovou herní platformu NVIDIA GeForce Now, která přináší nejnovější hry přímo do vašeho domova. Herní mód Auto Low Latency Mode (ALLM) zajišťuje minimální zpoždění, zatímco HGiG formát optimalizuje HDR pro přesný obraz bez přeexponovaných detailů.

Výjimečný zvukový zážitek
Pokročilá technologie Ultra Surround v televizi LG 43NANO756QC vytváří realistický zvuk díky moderním algoritmům. Systém reproduktorů 2.0k vyváží zvuky v popředí a pozadí, což zajišťuje dokonalou srozumitelnost dialogů a pohlcující zvukový zážitek, který dokonale doplňuje obraz.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806084735997 |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 43" 108cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | ANO AN-MR23 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 200x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1055 x 660 x 142 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 967 x 564 x 57,7 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 967 x 620 x 216 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 9,2/11 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.