LG 43NANO756QC
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • FILMMAKER mode
  • Nano color a Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 43NANO756QC
Neohodnoceno
lg-43nano756qc
Akce
Proměňte svůj domov v centrum neodolatelné zábavy
Pohodlí navržené přímo pro vás
Nekonečný svět zábavy na dosah
Ponořte se naplno do světa her
Výjimečný zvukový zážitek
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806084735997
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: Nano Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: ANO AN-MR23
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1055 x 660 x 142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 967 x 564 x 57,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 967 x 620 x 216 mm