LG 43NANO753PR
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 43" (108 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • VA display
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 43NANO753PR
EAN: 8806091462237
Energetická třída: G
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 43" 108cm
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
CI+ slot: 1
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 66 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1055x660x142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 967x564x57,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 967x622x216 mm