LG 42LX1Q3LA
- Lifestyle TV
- 4K rozlišení (ULTRA HD)
- Dokonalá černá a nekonečný kontrast
- Procesor α9 Gen5
- webOS SMART TV + HbbTV
- Propojení s mobilem
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091841568 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2022 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED |
| Velikost obrazovky: | 42" 106cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Wi-Fi: | Ano |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ano / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.