LG 32LM637B
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 32“ (80 cm)
  • Rozlišení: 1366x768 (HD Ready)
  • Smart TV
  • IPS panel
  • Čtyřjádrový procesor
  • Obnovovací frekvence: 50Hz
  • Active HDR
  • Hudební výkon: 10W
  • Připraveno pro magický ovladač (AN-MR20)
Položka byla vyprodána…
LG 32LM637B
EAN: 8806091217844
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 1366x768 HD Ready
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 32" 80cm
HLG: ANO
Technicolor HDR: NE
eARC / ARC: NE / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 10 W
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ne - ( Připraveno pro MR20)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 33 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 812x510x142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 736x437x82,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 736x464x180 mm