LG 32LM6370
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 32“ (80 cm)
  • Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
  • Smart TV
  • Čtyřjádrový procesor
  • Obnovovací frekvence: 50Hz
  • Lokální stmívání: NE
  • Propojení s mobilem
  • Active HDR
  • Hudební výkon: 10W
  • Připraveno pro magický ovladač (AN-MR20)
Položka byla vyprodána…
LG 32LM6370
EAN: 8806091217875
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 1920x1080 FullHD
Velikost obrazovky: 32" 80cm
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
eARC / ARC: NE / ANO
Připojení klávesnice, myši: NE
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 1
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 10 W
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ne - ( Připrveno pro MR20)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 33 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 200x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 812x510x142 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 736x437x82,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 736x464x180 mm