LG 32LK510BPLD
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 32“ (80 cm)
  • IPS panel
  • Rozlišení: 1366x768 ( HD Ready)
  • Obnovovací frekvence: 50Hz
  • Dynamické PMI: 500
  • Lokální stmívání: NE
  • Nahrávání TV vysílání na externí USB / HDD
  • Time Machine
  • Hudební výkon: 10W
Položka byla vyprodána…
LG 32LK510BPLD
Neohodnoceno
lg-32lm6300pla
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806098141470
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Hlasové ovládání TV: NE
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2019
Nano Cell displej: NE
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 1366x768 HD Ready
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 32" 80cm